Sekcionálne garážové brány:


 • Otvárajú sa zvislo nahor, pod strop - zmontované sekcie, sú vedené kolieskami po vodiacej koľajnici  - toto ergonomické riešenie robí garáž s čo najväčším priestorom vo vnútri, a pred garážou nie je nutný priestor na otváranie a zatváranie brány.

 • Môžu byť otvárané ručne alebo automaticky - v obidvoch prípadoch je obsluha jednoduchá a bezpečná.

 • Sú dobre zabezpečené - vybavené jednoduchým a bezproblémovým systémom mechanického zabezpečenia pred vlámaním - zámok a rygeľ.

 • Zabezpečujú dobrú tepelnú a akustickú izoláciu, a to vďaka tomu že sú vyrobené zo sekcii o hrúbke 40 mm -  vyplnené polyuretánovou penou a dookola plášťa brány je systém tesniacich gúm.

Materiály

Trvanlivá brána musí byť zhotovená z dostatočne odolných materiálov. Je to samozrejmé a preto sekcie garážové brány sú vyrobené z pozinkovaného oceľového plechu a potiahnutý polyesterovým náterom.

Ukazovateľ tepelnej izolácie sa pohybuje v rozmedzí 1,1 - 1,5 W/m2K v závislosti od typu panelov a typu presklenia v bráne.

                                                                                                 

Výklopné garážové brány:

Všetko hovorí pre originál: kvalita a bezpečnosť, vzhľad a komfort a vyzretá technika. V každej bráne Hörmann Berry sa skrývajú skúsenosti a viac ako 50 rokov know-how vo výrobe garážových brán.

Vďaka mnohorakosti motívov určite nájdete bránu zodpovedajúcu aj Vašim želaniam. Vyberte si pomocou konfigurátora pre brány a dvere v pokoji bránu spĺňajúcu Vaše požiadavky: Motív, povrch, farba. máte k dispozícii všetky možnosti.


Rolovacie garážové brány:

 • nepotrebujú voľný priestor pred garážou na otváranie a zatváranie,

 • nezaberajú priestor pod stropom, vďaka tomu netreba pri projektovaní osvetlenia alebo konštrukcie strechy dávať pozor,

 • Môžu byť namontované pred vstupným otvorom,

 • brána sa navíja do stabilného hliníkového boxu, umiestneného nad vstupným otvorom,

 • pre pohodlné používanie sa odporúča automatické ovládanie.

  Materiály

Rolovacie brány sú stavaná z trvalých hliníkových profilov vyplnených polyuretánovou penou, čo zaisťuje ochranu pred stratou tepla. V prípade podzemných garáží sú dokonalým riešením brány s ventilačnými profilmi. Máme tiež v ponuke profily s okienkami, ktoré umožňujú dodatočné presvetlenie garáže.
 
 

Pretože len spokojný zákazník sa vracia a môže o nás povedať aj svojmu okoliu..